درباره ما:

تامین کننده تجهیزات دندانپزشکی:

شرکت نیک درمان آسیا فعالیت خود را از سال 1392 در حوزه تامین ملزومات دندانپزشکی با واردات مواد مصرفی کمپانی Dentonics آمریکا (مالک برند تجاری Master-Dent) آغاز نمود.
و طی یک دوره چهارساله با افزایش حجم تجارت با این شرکت، نمایندگی انحصاری منطقه ای محصولات Master-Dent در ایران، عراق و افغانستان را اخذ نمود و از سال 1397 نمایندگی انحصاری کشور پاکستان را بدست آورد.
سال 1395، سال ورود نیک درمان به حوزه اندو با برند Thomas فرانسه بود، کمپانیFFDM PNEUMAT که توسط گروه بزرگ سازنده ابزار TIVOLY خریداری شده بود با سرمایه گذاری بر روی محصولات جدید نظیر فایل های روتاری و کاهش قیمت تمام شده فایل های دستی، فرصت خوبی را برای نیک درمان جهت ارائه محصولات بسیار متنوع و باکیفیت Thomas با قیمتی رقابتی در بازار ایران را فراهم آورد.

در سال 1396 با اخذ نمایندگی محصولات کمپانی معظم Woodpecker چین، نیک درمان فعالیت خود را در زمینه تجهیزات دندانپزشکی آغاز نمود.
محصولات باکیفیت شرکت سریع الرشد Woodpecker با گارانتی طلائی 24 ماهه نیک درمان، به سرعت تبدیل به انتخاب اول دندانپزشکان گردید.
نیک درمان در سال 1397 با جذب نخبگان دانشگاهی و راه اندازی واحد R&Dپس از پنج سال مطالعات میدانی و امکان سنجی فنی وارد حوزه تولید مواد دندانپزشکی گردید.
محصولات با کیفیت نیک درمان پس از اخذ مجوز تولید از سازمان غذا و دارو و ادارات تابعه، و با پشت سر گذاشتن آزمون های کیفی و اخذ تاییدیه های دانشگاهی، یکی پس از دیگری وارد بازار شده و دندانپزشکان محترم با استقبال فراتر از تصور از این محصولات، انگیزه ای مضاعف به متخصصان و اعضای واحد تولید نیک درمان دادند.
اگر نبود این استقبال دندانپزشکان و حمایت اساتید دانشکده های دندانپزشکی، قطعا روند بروکراتیک اخذ مجوزهای قانونی و هفت خوان مشکلات تولید، شرکت را از ادامه تولید منصرف می نمود.
امروزه محصولات تولیدی نیک درمان با نام های تجاری H1, RC Glide, CLOREX, Hyponic, ENDONIC, CanaSol, Glunic, AirPolish, Hemonic, Formanic و … در بازار داخلی و بازارهای منطقه ای شناخته شده می باشند.
اخذ گواهینامه ایزو 13485:2016 در زمستان 1398 نتیجه تلاش کارشناسان تولید شرکت بوده و گواهی کیفیت کالا از کمپانی Insyzor انگلستان در بهار 1399 تایید دیگری بر کیفیت خط تولید و محصولات تولیدی نیک درمان می باشد.
گواهی نامه های سه گانه سیستم مدیریت یکپارچه IMS (ISO9001, ISO14001, ISO45001) متضمن بهبود فرآیندهای تجاری و تولیدی شرکت نیک درمان می باشد.
سال 1398 سال ورود محصولات کمپانی Avant Dental Supply آمریکا با نام تجاری ADS به بازار ایران بود، این بار نیک درمان با عقد قرارداد انتقال تکنولوژی با یکی از شرکت های پیشروی جهان (صاحب برندهای تجاری Dharma Research, Medeco, ADS)، در فاز اول نمایندگی انحصاری سه کشور ایران، عراق و افغانستان، و در گام بعدی از سال 2021 اجاره تولید تحت لیسانس محصولات این کمپانی و صادرات آن به بازارهای منطقه را دارد.