شرکت نیک درمان آسیا با بهره مندی از سرمایه ارزشمند اعتماد دندانپزشکان و مراکز درمانی، پس از سال ها واردات و توزیع موفق مواد متنوع دندانپزشکی در کشور و بازارهای همسایه، تصمیم به ایجاد و توسعه برندی ایرانی در حوزه جهانی مواد دندانپزشکی گرفت.

واحد تحقیق و توسعه شرکت به سرعت با بهره گیری از متخصصان نخبه کشور راه اندازی شد و استقرار در پارک فنآوری دانشگاه تربیت مدرس و مرکز رشد مواد دندانی دانشگاه شهید بهشتی زمینه استفاده از تجربه ذیقیمت اساتید دندانپزشکی را فراهم آورد.

در تابستان سال 97، یکسال پس از اخذ موافقت اصولی تولید مواد دندانپزشکی از سازمان غذا و دارو، واحد R&D موفق به رونمایی از اولین محصول تولیدی با نام تجاری H1 شد، محصول نهایی پس از ساخت 27 نمونه اولیه و سه بار تغییر فرمول، و با رفع ایرادات محصولات مشابه داخلی، به سرانجام رسید و به اعتراف اساتید دانشگاه و مصرف کنندگان در مقایسه با اکثر نمونه های داخلی و وارداتی، کیفیتی بسیار مناسب و ویژگی هایی منحصر بفرد دارد.

در گام بعدی با مطالعه بازار و امکان سنجی فنی – اقتصادی، لیست محصولات با ضریب فروش بالا در اختیار واحد تحقیق و توسعه قرار گرفت و تا کنون بیش از بیست و پنج محصول فرموله شده و در نوبت تولید قرار گرفته است.

بر این باوریم که محصول با کیفیت ایرانی توان رقابت با برند های معتبر بین المللی را داراست، از این رو محصولات نیک درمان بر اساس فرمول های بهینه، بالاترین گرید مواد اولیه موجود در بازار جهانی و زیر نظر و کنترل مستمر کارشناسان شرکت، تحت استاندارد های جهانی ISO تولید می گردد.

در راستای افزایش توان رقابتی و امکان صادرات محصولات نیک درمان به کشورهای همسایه، در پاییز 1399 شرکت موفق به  اخذ استاندارد ISO 13485:2016 گردید، در سال بعد استاندارهای سه گانه سیستم یکپارچه مدیریت شامل ISO9001, ISO14001, ISO45001 در مجموعه پیاده سازی و اخذ گردید، تا تضمین کیفیت و ثبات فرآیندها باشد.

پارک فنآوری پردیس، بعنوان بزرگترین اکوسیستم فنآوری در کشور و مدعی “بهشت فنآوری منطقه” در سال 1400 موفق به جذب شرکت نیک درمان گردید، و واحد جدید تولید محصولات دندانپزشکی این شرکت با بالاترین استاندارهای روز جهان در حال ساخت می باشد. امید داریم با تلاش مضاعف، در سال های آتی واژه “ساخت ایران” را وارد حوزه بزرگتری از مواد و ملزومات دندانپزشکی کرده و نماینده شایسته ای برای نام بزرگ ایران در بازارهای جهانی باشیم.

#محصولات_نیک_درمان #نیک_درمان #Nik-Darman
#اسیداچ #نرم_کننده #کلرهگزیدین #هیپوکلریت #کلروفرم #فرمالین #اژنول #خونبند