کمپانی Woodpecker بزرگترین تولید کننده جرمگیر در جهان می باشد، همچنین این شرکت پیشرو در تولید لایت کیور های LED می باشد. در 30 سال اخیر تمرکز این شرکت بر روی توسعه فنآوری، تولید، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات دندانپزشکی و ابزارآلات پزشکی بوده است.

واحد تحقیق و توسعه و کارخانجات فعلی این شرکت در زمینی به مساحت 46287 دایر است و سایت تولید بین المللی با مساحت 100510 مترمربع در دست احداث می باشد. 30 میلیون دلار حجم سرمایه گذاری روی ماشین آلات CNC تمام اتوماتیک و مرکز تست محصولات بوده و تجیهزات و فنآوری فعلی این کمپانی در سطح تراز اول جهانی و قابل رقابت با معتبرترین برندهای سازنده جهانی می باشد. وودپکر تا کنون با سرمایه گذاری و تمرکز بر روی واحد R&D، فروش و مدیریت موفق به ثبت 371 پتنت داخلی، 79 ثبت اختراع بین المللی و اخذ گواهینامه FDA ایالات متحده آمریکا، و گواهینامه های ISO 13485 و ISO 9001 از موسسه TUV آلمان شده.

Woodpecker از بدو تاسیس با پایبندی به اصول بنیادی کیفیت برتر، رضایت مشتری، تولید مقرون به صرفه موفق به توسعه سهم بازارخود شده، بطوری که امروزه سهم بازار محصولات این شرکت از در بازار رقابتی چین 80% می باشد و تولیدات این شرکت به 134 کشور جهان از جمله آمریکا، اتحادیه اروپا، روسیه و هند صادر می شود.

محصولات پرچمدار وودپکر عبارتند از جرمگیر پیزوالتراسونیک، لایت کیور، اپکس فایندر، موتور اندو، دستگاه پیزویرجری و توربین دندانپزشکی می باشد.

شرکت نیک درمان بعنوان بزرگترین نماینده کمپانی وودپکر در ایران از سال 1396 شروع به فعالیت می کرده و وارد کننده انحصاری محصولات سبد Premium این کمپانی شامل مدل های برتر زیر می باشد:

جرمگیر پیزوالتراسونیک: UDS-L, UDS-J2 PLUS, UDS-N2

لایت کیور: LED-H, LED-H Ortho, LED-F, X-Cure

اپکس فایندر: Minipex, Woodpex I

موتور اندو: EndoSmart, EndoSmart Plus

پیزوسرجری: US-II

توربین: King Kong

محصولات Woodpecker فقط با ضمانت شرکت نیک درمان با 24 ماه گارانتی طلائی تعویض قطعات به فروش می رسد.

#نمایندگی_وودپکر #محصولات_وودپکر #Woodpecker
#جرمگیر #لایت_کیور #اپکس_فایندر #روتاری #پیزوسرجری #توربین