کمپانی FFDM در سال 1946 با تمرکز بر روی تولید فرزهای دندانپزشکی تاسیس شد، در آن زمان FFDM تنها تولید کننده فرز در کشور فرانسه بود.

از سال 1962 با راه اندازی خط تولید ابزارهای برش کارباید، این شرکت بعنوان تولید کننده ابزار وارد صنایع خودرو سازی، هواپیما سازی، نظامی، ابزار دقیق و فایبرگلاس شد.

با خرید کارخانه ساخت ابزار پنوماتیک شامل مته، پیچ گوشتی، انواع آچار و ابزار برقی در سال 1972، نام شرکت به FFDM-PNEUMAT  با سه زمینه فعالیت تغییر یافت. (دندانپزشکی، ابزار صنعتی، پنوماتیک)

از سال 1999 هر سه خط تولید در شهر Bourhes فرانسه متمرکز شدند.

کمپانی TIVOLY دومین سازنده اروپائی ابزار، در سال 2016 با خرید شرکت FFDM-PNEUMAT گروه بزرگ FFDM TIVOLY را تشکیل داده و این ادغام منجر به سرمایه گذاری بیشتر در بخش های R&D، بازاریابی و خرید تجهیزات مدرن تولید گردید.

فایل های دندانپزشکی این شرکت با نام تجاری THOMAS از دیرباز در بازارهای جهانی شناخته شده است و امروزه سبد محصولات این شرکت از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باش،. کیفیت محصولات برند توماس پس از سال ها حضور مستمر در بازارهای اروپایی و اصلاحات مداوم کیفیت و بسته بندی، و حضور در گروه معظم FFDM TIVOLY، در سطحی بسیار بالاتر از قیمت فروش می باشد.

نیک درمان از سال 1395 نماینده انحصاری فایل های توماس فرانسه در ایران است و همواره سعی نموده تنوع کاملی از محصولات این شرکت شامل کا فایل، اچ فایل، اسپریدر، پلاگر، گیتس، پیزو، کانال پروب، باربروچ، لنتولو و فایل روتاری را در بازار دندانپزشکی ایران عرضه نماید.

#نمایندگی_توماس_فرانسه #توماس #Thomas
#فایل_دستی #اسپریدر #لنتولو #گیتس #پیزو #باربروچ